Fitso 1.4.0 (ios)

Fitso

Fitso
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fitso Running & Fitness App, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir spor uygulamasıdır.

Fitso Running & Fitness App, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar için geliştirilmiş bir sağlık ve spor uygulamasıdır. Uygulama sayesinde hedeflerinize emin adımlarla ilerleyebilir ve gelişminizi takip edebilirsiniz.

Uygulama spor yapmaya gönül vermiş bir kişinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Koşu, yürüyüş, bisiklet ve fitness gibi dallarla ilgilenen kişilerin mutlaka denemesi gereken uygulama tıpkı bir fitness koçu gibi rol üstleniyor. Kişinin hedeflerine emin adımlarla ilerlemesine yardımcı olan uygulama performans grafikleriyle de kişiyi sürekli takip ediyor. Uygulamanın içerisinde bulunan GPS alıcılar geçilen mesafeyi en doğru şekilde tahmin ediyor ve kişinin ne kadar kalori yaktığını da anında tespit ediyor. 

Gelişmiş GPS alıcısı sayesinde her adımınızı takip edebilir ve kaybettiğiniz kalorilerin hesabını en doğru şekilde yapabilirsiniz. Eğlenceli bir uygulama olarak da karşımıza çıkan Fitso uygulaması, kullanıcılarını motive etmenin yolunu iyi biliyor. Günlük yayınlanan motivasyon videolarını takip edebilir ve kendinizi motive edebilirsiniz. 

Uygulama içerisinde yer alan blog ile bilgilerinizi tazeleyebilir ve aynı zamanda paylaşımda da bulunabilirsiniz. Fitso Running & Fitness App uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.