Flick Quarterback 1.2 (ios)

Flick Quarterback

1.2
Flick Quarterback
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flick Quarterback, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz Amerikan Futbolu oyunu.

Flick Quarterback, EA Sports’un Madden NFL oyunundan sonra iPhone ve iPad’inizde oynayabileceğiniz en iyi Amerikan Futbolu oyunu. Görseller mağazada paylaşılan ekran görüntülerindeki gibi olmasa da yüksek kalitede ve detaylı hazırlanmış ve boyutunun düşük olması etkileyici.

iOS platformunda ücretsiz olmasıyla öne çıkan NFL oyununda adından da tahmin edeceğiniz üzere maçlarda oyun kurucu olarak bulunuyorsunuz -ki Amerikan Futbolunda en önemli mevki olarak gösteriliyor- ve tüm hünerlerinizi sergilemeniz isteniyor. Gerçek maç havası katmak için oyunda tüm detaylar düşünülmüş. Farklı hava koşulları (hep güneşli hava olmaması, kar ve yağmur seçeneklerinin olması güzel), ponpon kızlar gibi hoş detaylar mevcut. Binlerce kişiyi alabilen stadyumları da unutmamak gerek.

Maçlara çıkmanın yanı sıra antrenmanlarda kendinizi geliştirebildiğiniz oyunda oyuncunuzu yönetmek, arkadaşınıza pas çıkarmak, topu yakalayıp koşmak için dokunmatik sanal düğmeler yerine kaydırma, sürükleme hareketini kullanıyorsunuz.

YORUMLAR