Flick Soccer 3D 1.2 (ios)

Flick Soccer 3D

1.2
Flick Soccer 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flick Soccer 3D eğlenceli bir futbol oyunudur

Flick Soccer 3D boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur.

Flick Soccer 3D'de kariyerine sıfırdan başlayan ve bir futbol efsanesi olmayı amaçlayan bir futbolcuyu yönetiyoruz. Oyundaki temel amacımız kariyer modundaki çok sayıda bölümü birer birer aşarak zirveye tırmanmak ve şut atma yeteneklerimizi kanıtlamak. Her kazandığımız maç bize tecrübe puanı olarak dönmekte ve seviye atlamamızı sağlamakta. Seviye atladıkça daha zorlu rakipleri yenebilmemiz mümkün oluyor. Oyunun başlarında sadece kaleciye karşı şut atarken ilerleyen seviyelerde defans da işe dahil oluyor ve maçlar daha çekişmeli geçiyor.

Flick Soccer 3D farklı oyun modlarına sahiptir. Oyunun kariyer modunda maçların haricinde antrenman yapabilmemiz için pratik modu oyuna dahil edilmiş. Bu mod sayesinde şut atma yeteneklerimizi geliştirebilmekteyiz. Ayrıca oyunun arcade modunda yalnız kaleciye karşı penaltı atabiliyoruz veya defansı da işin içine sokarak frikik atışları yapabiliyoruz.

Flick Soccer 3D futbol oyunlarını seviyorsanız size basit ve rahatlatıcı bir oyun deneyimi sunacaktır.

YORUMLAR