Flight Pilot Simulator 1.0.3 (ios)

Flight Pilot Simulator

Flight Pilot Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flight Pilot Simulator, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçak simülasyonu oyunudur.

Flight Pilot Simulator, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak simülasyon oyunudur. Bu tarz simülasyon oyunları genellikle ya ücretsiz fakat beklediğiniz kadar gerçekçi olmuyor ya da çok başarılı fakat ücretli oluyor. Flight Pilot Simulator ise hem ücretsiz hem de çok etkileyici, yani ikisini bir araya getirebilmiş bir oyun.

Eğer bugüne kadar hep uçak uçurmayı hayal ettiyseniz bu gerçekten de ulaşılması çok zor bir hayal. Belki de bunu isteyenlerin sadece yüzde biri gerçekleştirebiliyor. Fakat siz de bu hayalinizi dijital olarak oyunlar sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Nerede olursanız olun gerçek anlamda uçak uçuruyormuşsunuz hissi veren bir oyun olan Flight Pilot Simulator daha marketlerde yerini çok kısa bir süre önce almış olmasına rağmen 1 milyona yakın indirilme ile başarılı olacağını gösteriyor diyebilirim.

Oyun hem fizik motoruyla hem de sizi içine çeken 3D gerçekçi grafikleri ile dikkat çekiyor diyebilirim. Oyunda açık bir dünya var ve isterseniz serbest olarak bu dünyada uçağınızla dolaşabiliyorsunuz.

Fakat bununla birlikte oyunda çeşitli görevler de mevcut. Bu görevler etkileyici hikayeler ile desteklenmiş, bu da oyunu daha eğlenceli yapmış. Kurtarma operasyonlarından acil durumlara, yangınlardan yarış yapmaya kadar pek çok görev oyunda sizleri bekliyor.

Bununla birlikte yine oyunda askeri uçaklardan jetlere kadar farklı onlarca pek çok uçak tipi de bulunuyor. Böylece farklı farklı uçaklar uçurarak oyundan daha fazla keyif alabiliyor ve daha uzun süre oynayabiliyorsunuz.

Gerçekten eğlenceli bir uçak simülasyon oyunu arıyorsanız bu oyunu denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR