Flight Unlimited 2K16 1.2 (ios)

Flight Unlimited 2K16

1.2
Flight Unlimited 2K16
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flight Unlimited 2K16 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçuş simülatörüdür

Flight Unlimited 2K16 eğer gerçekçi bir uçuş tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil uçuş simülatörü.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir uçak oyunu olan Flight Unlimited 2K16'da oyunculara gerçekçi uçuş mekanikleri ile gerçek dünyadaki mekanlar üzerinde uçma imkanı veriliyor. 500 kilometrekarelik bir alanı kapsayan bir uçuş alanı içeren Flight Unlimited 2K16'da oyuncular dilerlerse senaryo modunda belli görevleri gerçekleştirmeye çalışıyorlar, dilerlerse serbest uçuş yapabiliyorlar.

Flight Unlimited 2K16'da oyuncular motor arızaları ve açılmayan kanatlar gibi kaza senaryoları oluşturabiliyorlar ve bu zorlu şartlar altında uçaklarını kaza yapmadan yere indirmeye çalışabiliyorlar. Oyundaki haritalar uydu fotoğraflarından oluşturuluyor. 4K çözünürlükteki uydu fotoğrafları ile San Francisco, Las Vegas ve İsviçre gibi bölgeler gerçeğe uygun bir şekilde yaratılıyor.

Flight Unlimited 2K16 içerisinde farklı hava şartlarında ve 24 saatlik gece - gündüz döngüsü içinde uçuş yapıyoruz. 13 uçak modelinin yer aldığı oyunda uçakların kokpitleri de yüksek detaylı bir şekilde oyuna aktarılıyor.

YORUMLAR