Forever Drive 1.43 (ios)

Forever Drive

Forever Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Forever Drive, yarış oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

Forever Drive, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda ilginç bir yarış oyunu deneyimi yaşıyoruz. Rakiplerinden sıyrılmak için ilginç bir tema kullanan Forever Drive'da hem ses efektleri hem de görseller oyuna takdire şayan bir atmosfer kazandırıyor.

İyi ve kaliteli bir yarış oyununda görmeyi istediğimiz gibi Forever Drive'da da birbirinden ilginç tasarımlara ve özelliklere sahip yarış arabaları mevcut. Bunlardan istediğimizi seçip yarışlara başlayabiliyoruz.

Araçların özelliklerini yarışları kazanarak elde ettiğimiz parayla güçlendirebilme şansına sahibiz. Motor ve yol tutuş gibi özellikleri güçlendirdikçe araçlarımızla daha iyi performans sergileyebiliyor ve yarışları çok daha kısa sürede tamamlayabiliyoruz. Performans odaklı kişiselleştirmelere ek olarak oyunda bir de görsel kişiselleştirmeler mevcut. Aracımızı boyasını ve diğer görsel bileşenlerini seçme imkanımız var.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de farklı kontrol mekanizmaları sunması. Oynayış stilimize göre bize en uygun kontrol şeklini seçip performansımızı tam anlamıyla sergileyebiliyoruz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Forever Drive, kaliteli bir yarış oyunu peşinde olanların mutlaka denemeleri gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR