Frecce Tricolori Flight Sim (ios)

Frecce Tricolori Flight Sim

Frecce Tricolori Flight Sim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frecce Tricolori Flight Sim mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçak simülasyonu oyunudur

Frecce Tricolori Flight Sim daha önceden de bize kaliteli mobil uçak simülasyonu oyunları sunan RORTOS firması tarafından geliştirilen bir başka başarılı uçak simülatörü.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Frecce Tricolori Flight Sim bize İtalyan akrobatik uçuş takımı olan Frecce Tricolori'ye dahil olabilme imkanı veriyor. Oyunda bu takımla birlikte özel şovlara katılabiliyor ve simgeleşmiş akrobatik hareketleri gerçekleştirmek için çabalayabiliyoruz.

Frecce Tricolori Flight Sim uçağınızı 3 boyutlu kokpit kamerası ve dış kamera açılarından kontrol etmenize imkan tanıyor. Gerçekçilik ön planda tutularak geliştirilmiş olan Frecce Tricolori Flight Sim buna bağlı olarak zorlu bir uçak kontrol etme deneyimi yaşatmakta. Eğer basit oynanabilen bir uçuş oyunu arıyorsanız Frecce Tricolori Flight Sim aradığınız oyun olmayabilir.

Frecce Tricolori Flight Sim içinde 3 farklı oyun modu ve farklı uçak seçenekleri yer almakta. Oyuncular kendi akrobatik hareketlerini de tasarlayabiliyorlar. Oyunun ücretsiz sürümü kısıtlı bir içeriğe sahip, uygulama içi ödeme yapılarak ek içeriklerin kilidi açılabiliyor.

YORUMLAR