Fruit Splash 1.4.22 (ios)

Fruit Splash

Fruit Splash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Splash, üçlü eşleştirme oyunlarından keyif alanların zevkle oynayabilecekleri bir oyun.

Fruit Splash, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu. Üçlü eşleştirme türünden hoşlanan oyunseverlere hitap eden bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilyoruz.

Beceri oyunlarıyla nam salan Ketchapp firması tarafından tasarlanan bu eşleştirme oyunu, aynı kategoride yer aldığı pek çok rakibine benzer özellikler taşıyor. Açıkçası bu noktada biraz canımız sıkıldı çünkü farklılık namına pek bir şey yok. Yine de genel kalite algısını yüksek tutmayı başarıyor.

Oyunda yapmamız gereken görev ise aynı renkteki ve türdeki meyveleri eşleştirmek. Bunu yapabilmek için hareket ettirmek istediğimiz meyveleri sürüklememiz yeterli oluyor. Oyunda onlarca farklı bölüm mevcut ve her bölüm kendine özgü tasarımlara sahip.

Bulmaca oyunlarında gördüğümüz güçlendiriciler Fruit Splash'te de karşımıza çıkıyor. Bu güçlendiricileri kullanarak meyvelerin birçoğunu tek seferde yok edebiliyor ve bölümü daha kolay bitirebiliyoruz. Eşleştirmeler esnasında karşımıza animasyonlar ilgi çekici türden.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunu arayışındaysanız Fruit Splash'i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR