Gem Session 1.0.0 (ios)

Gem Session

Gem Session
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gem Session, tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bir bulmaca oyunu arıyorsanız Gem Session tam size göre.

Gem Session, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun klasik eşleştirme oyunlarının çizgisinden ilerliyor ve oyunculara eğlenceli saatler yaşatmayı amaçlıyor.

Gem Session'daki temel amacımız benzer taşları üst üse getirerek yeni taşlar oluşturmak ve oluşan yeni taşları yine birleştirerek yeni taşlar oluşturmak. Bu döngüyü devam ettirerek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. İki gümüş taşın birleşiminden bir yeşil, iki yeşilin birleşiminden de kırmızı taş oluşuyor. Bu şekilde devam ederek zirveye ulaşmaya ve en değerli taşı oluşturmaya çalışıyoruz.

Oyunda kullanılan grafikler bu tarz bir oyun için fazlasıyla iyi. Bölümlerde genel olarak bir kalite havası seziliyor. Ufak bir eleştiri yapmak gerekirse taşların tasarımı biraz daha iyi ve kaliteli olabilirdi. Fakat bu gözardı edilebilecek bir detay en nihayetinde bir bulamca oyunu oynuyoruz ve çok daha kalitesiz olup da ücretli olarak sunulanlara da rastladık.

Her yaştan oyunsevere hitap eden Gem Session, boş zamanları değerlendirebilmek için oynanabilecek ideal oyunlardan bir tanesi. Eğer siz de bulmaca kategorisinde yer alan oyunlardan hoşlanıyor ve kaliteli bir seçenek arıyorsanız Gem Sesion yerine bir tercih olacaktır.

YORUMLAR