Giddy Gem Crushers

Giddy Gem Crushers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Giddy Gem Crushers, üçlü eşleştirme oyunları kategorisinde yer alan keyifli ve tamamiyle ücretsiz olarak sunulan bir yapım.

Giddy Gem Crushers, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Giddy Gem Crushers temel olarak üçlü eşleştirme oyunlarıyla aynı özelliklere sahip olsa da bu kategoride pek karşımıza çıkmayan bir özelliğe ev sahipliği yapıyor: çoklu oyuncu desteği! Bu özellik sayesinde sadece tek başımıza değil arkadaşlarımıza karşı da oynama şansına sahip oluyoruz. Tekli veya çoklu oyuncu modlarından dilediğimizi seçip oyuna başlayabiliyoruz.

Oyuna girdiğimizde karşımıza mütevazi tasarıma sahip bir arayüz çıkıyor. Açıkçası en iyisi demek için biraz fazla sönükler fakat ortalamaları yakalamaktan da geri kalmıyorlar. Buna ek olarak kullanılan kontrol mekanizması da yabancılık çekmeyeceğimiz türden. Basit parmak hareketleri ile taşların yerlerini değiştirip aynı renkten olanların eşleşmelerini sağlayabiliyoruz.

Giddy Gem Crushers'ta tam tamına 100 farklı bölüm bulunuyor. Bunların zorluk seviyeleri kolaydan zora gidecek şekilde tasarlanmış. Bazı bölümlerden sonra zorlu düşmanlar ile yüzleşmemiz gerekiyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Giddy Gem Crushers, eşleştirme ve bulmaca türündeki oyunlardan hoşlananların zevkle oynayabilecekleri bir oyun.

YORUMLAR