Gods of Olympus 1.1.10132 (ios)

Gods of Olympus

Gods of Olympus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gods of Olympus, Olimpos Tanrıları yerine geçip savaştığınız sürükleyici bir iOS oyunu.

Gods of Olympus, bizleri Yunan tanrılarının yaşadığı döneme götüren animasyonlarla desteklenmiş etkileyici görselleri ve bekletmeyen oynanışıyla içerisine çeken yepyeni iOS oyunu.

iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip oynayabildiğimiz tanrı savaşları arasında yer alan Gods of Olympus Türkçe adıyla Olimpos Tanrıları oyununda Zeus, Athena, Ares, Afrodit, Artemis’in de aralarında bulunduğu Yunanistan tanrılarılarının kontrolünü elimiz alıyor, güçlü bir imparatorluk inşa ediyoruz.

Surlarla çevrili ve yüzlerce savaş birimine karşı mücadelelerinde tanrılara komutanlık etmek için görevlendirildiğimiz oyunda tek oyunculu ve çok oyunculu seçeneği bulunuyor. Tekil modda Antik Yunanistan’ın kaderi için savaşıyoruz. Çok oyuncu modda gerçek zamanlı olarak efsanevi Yunan tanrılarıyla savaşıyoruz. Tek başımıza mücadele edebildiğimiz gibi ittifak kurup gerek savunma hattında gerekse de saldırıda gücümüze güç katabiliyoruz. Çok iyi savunma yaptığımızda veya saldırıda çok etkili olduğumuzda ödüllerin de sahibi oluyoru.

Olimpus Tanrıları oyununu benzerlerinden farklı kılan en önemli nokta inşa süresi olmaması. Bildiğiniz üzere bu tarz oyunlarda birimleri inşa etmek için belli süre beklemeniz gerekir; dolayısıyla da şehrinizin gelişmesi oldukça zaman alır. Ancak bu oyunda dilediğiniz binayı anında satın alıp kurabiliyorsunuz.

YORUMLAR