Google Analytics 1.0 (ios)

Google Analytics

1.0
Google Analytics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    99

  • Üretici

    Google

Google Analytics iPhone ve iPad uygulaması ile web sitelerinizin ziyaretçi istatistiklerini çok kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Google Analytics, uzun yıllardır internet işinin içerisinde olan web sitesi sahipleri tarafından web sitelerinin istatistiklerinin kolayca tespit edilmesi ve görüntülenmesi için kullanılıyor. Google'ın yıllar içerisinde giderek geliştirdiği servis, tabii ki mobil platformlarda da kullanıcılara hizmet veriyor ancak çok uzun süredir Android için mevcut olan mobil uygulaması iOS kullanıcıları için maalesef yoktu.

Google iPhone ve iPad için hazırladığı Analytics uygulamasını da devreye soktu ve bu sayede artık iOS işletim sistemini kullananlar da web sitelerinin istatistiklerini başka üçüncü parti uygulamalara ihtiyaç duymadan direkt olarak Google'ın resmi uygulamasından görüntüleyebilecekler.

Uygulama sayesinde kullanıcıların hangi sayfalarınızı daha çok ziyaret ettiğini görmekten tutun da sayfada durma sürelerine, hangi kaynaklardan geldiklerine ve arama kelimelerine kadar onlarca farklı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan ve her zamanki Google sadeliğini arayüzünde barındıran uygulama, böylece varolan tüm detaylara hiç zorlanmadan erişmenizi sağlıyor. Tabii ki aktif bir internet bağlantınızın olması istatistiklerinizi inceleyebilmek için gerekli.

Standart Google Analytics hesabınızda belirlediğiniz tüm web sitelerinin istatistiklerine göz atmak için tek yapmanız gereken sol menüden hangi hesabın görüntüleneceğini seçmek. Ekranlar arası geçişler ve diğer menüler de yine sol taraftan açılan menü sayesinde gerçekleştiriliyor. Eğer Google Analytics'i sık sık kullanıyorsanız iOS uygulamasını da kesinlikle kaçırmamanız gerekiyor.

YORUMLAR