Google Haberler ve Hava Durumu

Google Haberler ve Hava Durumu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Haberler ve Hava Durumu ile güncel haberler ve hava durumu bilgileri iOS cihazlarınıza geliyor

Google Haberler ve Hava Durumu en güncel haberleri takip edebilmenizi ve hava durumunu kolaycaöğrenebilmenizi mümkün kılan bir mobil uygulamadır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir haber ve hava durumu uygulaması olan Google Haberler ve Hava Durumu sayesinde önemli haberler ve hava durumu bilgileri bir araya toplanmakta ve size kolay erişebileceğiniz bir şekilde sunulmakta. Google Haberler ve Hava Durumu oldukça geniş bir haber altyapısına sahip. Uygulama 65.000 farklı kaynaktan toplanan haberlere erişebilmenize imkan vermekte.

Google Haberler ve Hava Durumu içerisinde yer alan haberler arasından aradıklarınıza kolayca erişebilmeniz için kategoriler bulunmakta. Spor, Teknoloji, Magazin, Sağlık, Ekonomi gibi başlıkların yanısıra Türkiye'den veya dünyadan haberler filtrelenebiliyor. Dilerseniz kendiniz de başlıklar oluşturabiliyor ve dilediğiniz haberlerin bu başlıklar altında gösterilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Google Haberler ve Hava Durumu beraberinde farklı kişiselleştirme seçenekleri de getirmekte. Bu sayede ana ekranınıza kolay erişim için widgetler ekleyebiliyor, uygulama içi sayfa düzeninizi değiştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR