Görevimiz Vine

Görevimiz Vine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Görevimiz Vine, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir vine fenomenleri oyunudur.

Görevimiz Vine, oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyunlar arasında yer alıyor ve iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz bir yapım olmasıyla dikkat çekiyor. Vine fenomenleri Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker, Uğur Can'ı başrol olarak gördüğümüz oyunda, bu karakterlerin sınıf içerisinde Vine videosu çekmelerine yardımcı olacak, arkadaşlarına ve sınıf öğretmenine yakalanmamasını sağlayayacağız. 

Son yıllarda yaşanan Vine çılgınlığı sonunda oyunlara da yansıdı. Kıyaslamak pek doğru olmayacak belki ama Kim Kardashian oyununu bile uygulama mağazalarında gördük. Arz- talep ilişkisi kuvvetli olunca bu tarz durumlarla ilerleyen dönemlerde daha çok karşılaşacağız gibi görünüyor. Görevimiz Vine'da bu oyunlardan biri ve güzel düşünülmüş bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker ve Uğur Can'ı kontrol ettiğimiz oyunda uzun süre vakit geçirebileceğiniz bir konsept yaratılmış. 

Oyunda Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker ve Uğur Can karakterlerinden birini seçmemiz gerekiyor. Daha sonra sınıf ortamında seçtiğimiz karaktere yardım edeceğiz. 6 saniye boyunca Vine çekmesi gereken karakterimizin, sınıf arkadaşlarına (ki onlar da Vine fenomenleri) ve öğretmenine yakalanmamasını sağlıyoruz. İlk başlarda sadece öğretmene yakalanmamamız gerekirken, skorumuz arttıkça sınıftaki herkese dikkat etmemiz lazım. Ayrıca, oyuncuların kendi seslerinin kullanıldığını da belirtmekte fayda var. 

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu, eğlenceli bir tat arayanlar için mutlaka öneririm.

YORUMLAR