Gran Text Auto

Gran Text Auto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gran Text Auto ilginç bir yapıya sahip olan bir beceri oyunudur

Gran Text Auto içerisinde çok ilginç bir sürüş dinamiği barındıran bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sitemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Gran Text Auto'da bir yandan araç kullanırken diğer yandan telefonu üzerindne mesajlaşmayı çok seven bir büyükannenin hikayesi konu alınıyor. Büyükannemiz trafik kurallarına aykırı bir şekilde yol alırken trafiği hiçe sayıyor. Bize düşen görev de büyükannenin bir yandan mesaj atarken diğer yandan trafikteki araçlara çarpmamasını sağlamak ve kazaları önlemek.

Gran Text Auto'da büyükannenin kullandığı aracı kontrol ederken iOS cihazımızın hareket sensörüyle aracı yolda tutmaya, arabalara çarpmamaya çalışıyoruz. Bir yandan da belirlenen süre içerisinde gerekli mesajları yazmamız gerekiyor. Yani aynı anda iki işi birden yapıyoruz. Oyunda ilerledikçe trafik de yoğunlaşıyor ve işler daha karmaşık hale geliyor. Bu yoğunlukta elimiz ayağımıza dolaşabiliyor.

Gran Text Auto zor olduğu kadar eğlenceli bir oyun. Alışılmamış bir oyun tecrübesi sunan Gran Text Auto kısa sürede bağımlılık yapabiliyor.

YORUMLAR