Drift Max APK

Drift Max APK

kullanıcı

Drift Max APK, yarış pistlerinde yanlayarak şov yapacağınız ve en iyi dereceyi elde etmeye çalışacağınız heyecanlı bir Android araba yarışı oyunu.

Drift Max APK, 3 farklı pist seçeneğiyle oyunculara muhteşem bir araba yarışı deneyimi sunan eğlenceli ve ücretsiz bir Android araba yarışı oyunu. Eğer iyi bir şoförüm diyorsanız, bunu bu oyun ile bir nebze de olsa kanıtlayabiliyorsunuz.

Drift Max APK İndir

Oyun içerisinde yüksek ve güçlü performansa sahip bir araca sahip oluyorsunuz. Bu araç ile 3 farklı pistten birini seçerek sürekli olarak kendi derecenizi geliştirmeniz gerekiyor. Oldukça gerçekçi grafiklere sahip olan oyun sayesinde adrenalin dolu vakit geçirmek mümkün oluyor. Özellikle boş vakitlerinizi değerlendirmek için oldukça başarılı bir oyun.

Oyun içerisinde arabanın kontrolünü ekranın sol ve sağ altında yer alan gaz ve fren pedalları ile birlikte yön tuşlarını kullanarak sağlıyorsunuz. Pek çok araba yarışı oyununa göre oldukça eğlenceli olan Drift Max'in ücretsiz olarak sunulması da en büyük artılarından bir tanesi.

Oyundaki her 3 pist içinde farklı liderlik sıralaması bulunuyor. Bu listede arkadaşlarınızın üstüne çıkmak için gereğinden fazla efor sarfetmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer araba oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Drift Max'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka deneyin.

Drift Max APK Oyun Özellikleri

  • Gerçekçi 3 boyutlu grafikler
  • 20 muhteşem drift arabası
  • Araba özelleştirme ve modifiye etme
  • 12 muhteşem yarış pisti
  • Yenilikçi kontrol sistemi
  • Farklı kamera açıları
  • Kenar drift
  • Coin sistemi
  • Detaylı kalite ayarları

Öfkeli şahin, Amerikan arabası, Avrupa spor araba, efsanevi Japon drift araçları dahil yirmi harika drift için özel ayarlanmış araba sizi bekliyor. Favori arabanızı 25 farklı renge boyayabiliyor, çeşitli çıkartmalar ve jant modifikasyonlarıyla aracınızı özelleştirebiliyorsunuz. Asfalt, kış, çöl, şehir merkezi, köy, hız treni, tünel, dağ, şehir, otoyol gibi farklı pistlerde araba kaydırmayı deneyin.

Ef frenini de kullanabildiğiniz dokunmatik veya eğimli direksiyon seçenekleriyle son teknoloji otomobil kontrol sistemi sunan Drift Max, drift odaklı araba yarışında ilk diyeceğimiz bir oynanış sunuyor; Direksiyonu tutun ve drift yapmaya başlayın. Duvara yakın sürerek driftte ne kadar iyi olduğunuzu göstermekle kalmaz, daha fazla para kazanırsınız.