Gravity Duck

Gravity Duck
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gravity Duck, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Gravity Duck, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, keyifli fakat bir o kadar da zorlu bir beceri oyunu. Amacı altın yumurta toplamak bir ördeği kontrol ettiğimiz bu oyunda birbirinden zorlu ve ölümcül tuzaklarla donatılmış bölümlerde mücadele ediyoruz.

Taştan oyulmuş heykel adam, ördeğe altın yumurta getirmesi halinde onu zengin edeceğini söylüyor ve ona bu görevde kullanması için kendi özel yeteneği olan yerçekimini değiştirme gücünü bahşediyor.

Oyunda 140 adet bölüm bulunuyor ve bu bölümler, beceri oyunlarının genelinde gördüğümüz gibi kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk birkaç bölüm oyunda başarılı olmamız için gereken bilgileri sunuyor. Ne yapmamız gerektiği bu bölümlerde anlatılıyor. Ekranın sol tarafındaki d-pad ile ördeği kontrol edebiliyor, sağdaki butonla da yer çekiminin yönünü değiştirebiliyoruz.

Her bölümde almamız gereken bir altın yumurta var. Fakat yumurtaya kadar olan yollar dikenlerle dolu. Yerçekiminin çekim yönünü değiştirerek bu dikenlerin etrafından geçebiliyoruz. Elbette bu pek kolay olmuyor çünkü bazıları çok kritik noktalara konumlandırılmış bir vaziyette.

Genel bağlamda Gravity Duck, başarılı bir mobil oyun. El becerilerine güvenen herkes bu oyunu beğeniyle oynayacaktır.