Groove Cube

Groove Cube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Groove Cube, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Groove Cube, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir platform oyunudur. Birbirinden zorlu bölümlerin yer aldığı Groove Cube ile zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika bir beceri/platform oyunu olan Groove Cube, farklı dünyalarda mücadele ettiğiniz bir oyundur. Renkli bir atmosferde geçen oyunda küçük bulmacaları çözmeye ve yolunuza çıkan tüm paraları toplamaya çalışıyorsunuz. Kolay bir oynanışa sahip olan oyunda arkadaşlarınıza da meydan okuyabiliyorsunuz. Becerilerinizi ve yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. Dikkatli olmalı ve tüm engellerin üstesinden gelmelisiniz. Bağımlılık yapıcı bir etkiye de sahip olan Groove Cube'ü sakın kaçırmayın.

Yüksek kaliteli görsellerin ve etkileyici ses efektlerinin yer aldığı Groove Cube'ü çocuklar da rahatlıkla oynayabilir. Oyunda başarılı olmak için bulmacaları çözerek bölümlerin kilitlerini açmalı ve zorluklarla mücadele etmelisiniz. 

Groove Cube oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.