Groove Planet 1.0 (ios)

Groove Planet

1.0
Groove Planet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Groove Planet, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Groove Planet, uzun soluklu oyun arayanların mutlaka oynaması gereken bir simülasyon oyunu. iPhone ve iPad cihazlarınızdan rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, mükemmel bir atmosferde müzik eşliğinde binalar dikiyoruz. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Groove Planet fütüristik bir atmosferde geçiyor. Oyunun grafikleri gözü biraz yorsa da gerçekten başarılı olmuş diyebilirim. Oynanış ise sadece ekrana tıklayarak yapılıyor. Amacımız orta üst köşede yükselen müzik puanımızı artırmak ve dikebildiğimiz kadar bina dikip onları upgrade etmek. Böylelikle müzik puanımızı katlayarak artırıyoruz.

Oyunun arkaplanında şahane müzikler çalıyor. Üstelik kendi müzik kütüphanenizden de şarkılar yer alabiliyor. Bunun için orta kısımda yer alan 'CHANCE' kısmından şansımıza yeni müzik düşerse kütüphanemize erişebiliyoruz.

Oyuna bir kere başladığınızda uzun süre başından ayrılamıyorsunuz. Bunun nedenlerinden biri az önce söylediğim müzikler, ikincisi ise en üstte yer alan görevler. Oldukça kolay görevler var: 3 tane ufo düşürme, ufolardan düşen elmasları toplama, hedeflenen müzik puanına ulaşma, ekrana 100 kere tıklama... gibi. Bunların yanında bir de uydular görünüyor. O uyduları düşürdükten sonra karşımıza gelen ekranda reklamı izleyerek çeşitli bonuslar kazanabiliyoruz. Tabi iyi ritim tutturursak combolarla müzik puanımızı kolay bir şekilde katlamamız da mümkün.

Açıkçası Groove Planet mükemmel bir oyun olmuş diyebilirim. Üstelik ücretsiz olması da iyi bir tercih etme nedeni. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR