Guess 'em 3.0.1 (ios)

Guess 'em

Guess 'em
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guess 'em, arkadaşlarınızla birlikte oynayarak keyifli vakit geçirebileceğiniz ücretsiz bir iOs tahmin etme oyunudur.

Guess 'em, 2 kişi ile oynanabilen ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir iOS tahmin etme oyunudur. Oyunu iPhone, iPad ve iPod Touch'larınıza indirdikten sonra oynayabilmek için bir arkadaşınızın daha indirmesi gerekmektedir. Arkadaşlarınız ile birlikte karşılıklı oynayabileceğiniz tahmin etme oyununda, arkadaşınızın seçmiş olduğu karakteri sorduğunuz sorular yardımıyla tahmin etmeye çalışacaksınız.

Farklı karakterler arasından bir tanesini seçerek başlayacağınız oyunda, arkadaşınızın seçmiş olduğu karakteri tahmin edebilmek için;

  • Büyük gözlere sahip mi?
  • Küpe takıyor mu?
  • Gözlükleri varmı?

ve benzer türde sorular sormalısınız. Oyun sadece İngilizce desteğine sahip olduğu için oyundaki karakterin isimleri Lee, Laura, Luke, Claire vs. şeklindedir. Fakat bu oyunu oynayabilmeniz için herhangi bir problem oluşturmamaktadır.

Oyunda arkadaşınızın sahip olduğu karakteri bildiğinize emin olduğunuzda tahmin ediyorum diyerek söleyebilirsiniz. Doğru çıktığı takdirde oyunu kazanırsınız. Arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir oyun olan Guess 'em'i ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR