GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR

GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR güzel grafikleriyle kolayca beğeninizi kazanabilecek, bolca aksiyon içeren bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefon ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR'da Jade Mercenaries adlı paralı asker birliğinin hikayesi konu alınıyor. 2. DÜnya Savaşı sonlandıktan sonra savaş bitti diye düşünülürken yeni bir tehdit ortaya çıkıyor ve Jade Mercenaries kendisini yine savaş içinde buluyor. 1950'li yıllarda geçen oyunda bu döneme özgü savaş uçaklarını ve savaş helikopterlerini kullanarak saaşı sonlandırmak için mücadele ediyoruz.

GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR oynanış açısından bir simülasyon oyunu olarak değerlendirilemez. Oyunda daha çok aksiyon ağırlıklı, arcade türünde bir yapı mevcut. Eğer akıcı ve hızlı bir oynanışa sahip savaş oyunlarını seviyorsanız GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR hoşunuza gidecektir.

GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR'ın grafikler oldukça başarılı. Uçak ve helikopter modellemeleri yüksek kalitede. Oyunda kullandığınız hava aracını dış kamera açısı haricinde kokpitten yönetebiliyor, bir FPS oyunu gibi GUNSHIP BATTLE: SECOND WAR'ı birinci şahıs görüş açısından oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR