Haberi Yakala 1.1 (ios)

Haberi Yakala

1.1
Haberi Yakala
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haberi Yakala uygulamasını kullanarak gündmei meşgul eden olayları mobil cihazımız üzerinden takip edebiliyoruz.

Haberi Yakala, gündemi mobil cihazları üzerinden takip etmek isteyenlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş bir haber uygulaması. Hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bu uygulama sayesinde gündemde yer alan en son haberlere zahmetsizce erişim sağlayabiliyoruz.

Haberi Yakala uyuglamasında yer alan tüm haberler belirli kategorilere göre sınıflandırılıyorlar. Bu sayede ilgimizi çeken haberlere veya o an okumak istediğimiz özel bir içerik kategorisine direkt olarak erişim sağlayabiliyoruz.

Uygulama üzerinde gelişmiş bir arama fonksiyonuna da yer veriliyor. BU özellikten faydalanarak hakkında bilgi sahibi olmak istediğimiz bir konuya ait anahtar kelimeleri aratarak hedefimize ulaşabiliyoruz.

Hızlı çalışması ve göz yormaması için gereksiz görsel efektlerden arındırılan Haberi Yakala, son derece rafine bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Sadece yazılı içeriklere değil, video içeriklere de bu uygulama üzerinden erişim sağlayabiliyoruz. Son dakika ve manşet haberleri ile kullanıcıları daima en son gelişmelerden haberdar etmeyi amaçlayan Haberi Yakala, nitelikli ve ücretsiz bir haber uygulaması arayanların kaçırmaması gereken bir seçenek.

YORUMLAR