Halfpipe Hero 1.1.0 (ios)

Halfpipe Hero

Halfpipe Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Halfpipe Hero mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Halfpipe Hero kısa sürede bağımlılık yapmayı başarabilen, basit ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan bir mobil kaykay oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Halfpipe Hero reflekslerinizi test ederken eğlenceli bir şekilde vakit geçirmenize imkan tanıyor. Oyunda temel olarak kaykayına atlayarak akrobatik yeteneklerini kanıtlamaya çalışan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Kahramanımız bu iş için çıktığı parkta özel olarak hazırlanmış pistte kaykayıyla numalaraları ardı ardına sıralamayı hedefliyor, biz de ona hareketlerini doğru bir şekilde tamamlaması için yardımcı olarak oyuna dahil oluyoruz.

Halfpipe Hero'da yapmamız gereken şey kahramanımız havaya süzülüp hareketlerini gerçekleştirdikten sonra doğru bir şekilde iniş yapmasını sağlamak. Bu iş için ise ekrana dokunuyoruz ve kaykaycımızı sabitleyerek doğru açıyla yere indiriyoruz. Eğer yanlış bir açı ile iniş yaparsak kahramanımız düşüyor ve oyun sonlanıyor. Kaza yapmadan ne kadar uzun süre akrobatik hareketler gerçekleştirmeye devam edersek o kadar yüksek para kazanıyoruz ve yeni kaykaycıların kilidini açıyoruz.

Halfpipe Hero'da birçok farklı kahraman seçeneği yer alıyor. Oyunun renkli retro tarza sahip grafikleri tatmin edici bir görsel kalite sunuyor.