Happy Pet Story 1.0.2 (ios)

Happy Pet Story

Happy Pet Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Pet Story, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir hayvan bakma oyunu.

Happy Pet Story, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir çocuk oyunu olarak öne çıkıyor. Renkli grafikleri ve eğlenceli tasarımlarıyla dikkat çeken bu oyunda sevimli hayvanlarla ilgileniyoruz.

Sevimli evcil hayvanımızın bakımını üstlendiğimiz bu oyunda yerine getirmemiz gereken birçok görev var. Hayvanımızı sağlıklı bir şekilde büyütebilmek için ihtiyaçlarını karşılamamız gerekiyor. Oyunun en önemli özellikleri arasında tamamen kişiselleştirilebilir oyun içeriği yer alıyor.

Şirin dostumuzu dilediğimiz gibi giydirebilir, evini istediğimiz gibi dekore edebiliriz. Bu konuda önümüze geniş çaplı bir liste sunuluyor. Hayvanımızı giydirirken kullanabileceğimiz 200'den fazla kıyafet bulunuyor. 300'den fazla eşya ise evi dekore etmemiz için sunuluyor. Oyunda çoklu oyuncu modu sunuluyor. Bu mod sayesinde arkadaşlarımızın kurdukları evleri ziyaret edebiliyoruz. Aynı şekilde onlar da bize ziyaret düzenleyebiliyorlar.

Eğer internet paketinizi yoksa çevrimdışı olarak da oynayabilirsiniz. Oyun çocuklara yönelik olduğu için hiçbir satın alma sunulmuyor. Genel olarak başarılı olarak niteleyebileceğimiz Happy Pet Story, bu kategoride bulabileceğiniz iyi yapımlardan biri.

YORUMLAR