Hardwood Rivals 1.0.1 (ios)

Hardwood Rivals

Hardwood Rivals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hardwood Rivals mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

Hardwood Rivals eğer arkadaşlarınızda vakit öldürmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir basketbol oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Hardwood Rivals'da kendi oyuncumuzu yaratıyor, takımımızı seçiyor ve sahaya çıkarak en çok sayıyı atmak için mücadele ediyoruz. Oyun bir şut atma yarışı şeklinde tasarlanmış. Hardwood Rivals'da bize verilen süre içerisinde topları arka arkaya potaya gönderiyoruz ve isabet ettirerek en çok sayıyı yapmaya çalışıyoruz.

Hardwood Rivals'ta retro tarzda grafikler yer alıyor. Oyunda farklı mesafelerden potaya şut çekerken ince hesaplama yapmamız gerekiyor. Oyunda başarı kazandıkça tecrübe puanı kazanıyoruz ve oyuncularımız için yeni üniformaların ve aksesuarların kilidini açabiliyoruz.

Hardwood Rivals'ı aynı iOS cihaz üzerinde arkadaşlarınızla birlikte çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Bu sayede gerçek zamanlı ve bol rekabetli karşılaşmalar yapabilmeniz mümkün oluyor. 

YORUMLAR