Hayat Eve Sığar 1.0.1 (ios)

Hayat Eve Sığar

Hayat Eve Sığar
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    2,030

  • Üretici

    T.C. Sağlık Bakanlığı

Koronavirüs hakkında bilgi edinmek ve aile bireylerinizin konumunu görmek için Hayat Eve Sığar uygulamasını yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemli cihazlarınıza yükleyeceğiniz Hayat Eve Sığar uygulamasıyla Koronavirüs hakkında bilgi sahibi olabiliyor ve aile bireylerinizi takip edebiliyorsunuz.

Yeni Koronavirüs (COVID-19) konusunda bilgilendirme, yönlendirme ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasında, şikayetlerinizi belirterek hastalık konusunda gerekli yönlendirmeleri alabiliyorsunuz. Harita üzerinde riskli bölgeleri görebilmenizi sağlayan Hayat Eve Sığar uygulamasında, yine harita üzerinde hastane, eczane, market, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarını görebiliyorsunuz.

Bulunduğunuz bölgenin salgın durumunu öğrenebileceğiniz Hayat Eve Sığar uygulamasında harita üzerinde evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölge yoğunluğunu görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulamayı diğer aile bireylerinize de yükledikten sonra Ailem bölümüne ekleyerek, konum bilgilerini görebilir ve bulundukları bölgenin risk durumlarını da görüntüleyebilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından sunulan Hayat Eve Sığar uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR