Head Soccer - Brazil Cup 2014 2.0.0 (ios)

Head Soccer - Brazil Cup 2014

Head Soccer - Brazil Cup 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Son derece keyifli bir futbol oyunu olarak karşımıza çıkan Head Soccer - Brazil Cup 2014'te rakip oyuncuları teker teker eleyerek kupaları toplamaya çalışıyoruz.

Head Soccer – Brazil Cup 2014 adından da anlaşılacağı gibi 2014 Dünya Kupası için özel olarak tasarlanmış bir futbol oyunudur. Son derece keyifli bir yapıya sahip olan Head Soccer daha çok Kafa Topu ismiyle bilinen oyunla büyük benzerlikler taşıyor.

Oyunda karşı karşıya mücadele eden futbol oyuncularını kontrol ediyoruz. Amacımız rakip oyuncunun üzerinden aşırtma tekniğiyle topu kaleye yollamak. Bu hiç de kolay olmuyor zira kaleler normalden daha ufak ve top çok büyük. Oyunda farklı güçlendirmelere de yer verilmiş. Bunları toplayarak rakibe karşı avantaj elde edebiliyoruz.

Head Soccer – Brazil Cup 2014'de üç farklı mod bulunmakta; dostluk maçı, kupa modu, hayatta kalma modu. Hayatta kalma modunda mümkün olduğunca fazla gol atmaya çalışıyoruz. Kupa modunda ise rakipleri tek tek eleyip zafere giden yolda ilerlemeye çalışıyoruz. Dostluk maçı ise tahmin ettiğiniz gibi en sade ve hızlı olanı.

Eğer siz de Kafa Topu isimli flash oyunu oynadıysanız ve keyif aldıysanız Head Soccer – Brazil Cup 2014'ü mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR