Head Soccer La Liga 1.0.7 (ios)

Head Soccer La Liga

Head Soccer La Liga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Head Soccer La Liga, İspanya Ligi takımlarından favorinizi seçerek oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS kafa topu oyunu.

Head Soccer La Liga, Dünya'nın en hareketli futbol liglerinden bir tanesi olan İspanya Ligi için hazırlanan resmi ve eğlenceli bir kafa topu oyunu. iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabildiği oyunu Android telefon ve tablet sahipleri de indirerek oynayabiliyor.

Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid, Valencia, Sevilla ve diğer İspanyol takımlarını seçerek oynayabildiğiniz oyunda 2014 - 2015 sezonunda La Liga'da yer alan tüm takımlar bulunuyor. Resmi oyun olduğu için tüm isimler ve kulüpler de gerçek şekilde oyuna yansıtılmış.

İspanya Futbol Federasyonu tarafından çıkartılan oyun, kısa sürede başarıya ulaşarak milyonlarca oyuncu tarafındna indirildi. Mobil cihazlar üzerinde oynarken en çok keyif veren oyunlar arasında yer alan kafa topu oyunlarını oynamayı seviyorsanız, Head Soccer La Liga ile keyifli vakit geçirebileceğinizi düşünüyorum.

Dostluk maçı, turnuva ve kupa olarak oynayabileceğiniz oyunda hedeflerinizi yüksek tutarak online olarak diğer rakipleriniz ile karşılaşabiliyor ve rekabet içerisine girebiliyorsunuz.

Seçtiğiniz takıma göre alacağınız oyuncu ile sahada mücadele ederken hız, depar, zıplama ve sert şut çekme gibi özel yetenekleri kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz. Fakat bu özellikleri güçlü rakipler karşısında kullanmanız sizin için daha yararlı oluyor.

Kaliteli grafikleri ve rahat oynanışı ile oldukça eğlenceli bir oyun olan Head Soccer La Liga'yı ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.