Headspace 3.29.0 (ios)

Headspace

Headspace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    11

  • Üretici

    Headspace

Headspace uygulaması ile günün yorgunluğunu rahatlatıcı teknikler ile atabilirsiniz.

Headspace uygulamasını kullanarak iOS cihazlarınızdan, günün yorgunluğunu atabileceğiniz meditasyon tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Meditasyon uygulaması olarak öne çıkan Headspace, zihnen ve bedenen dinlenmenizi sağlayacak meditasyon tekniklerinin temellerini sizlere sunuyor. Günde sadece 10 dakika ayırarak mutluluk, odaklanma, yaratıcılık gibi durumlara yönelik çalışmalar sunan uygulamada, bu seçenekler arasından seçim yaparak tekniklerini öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Headspace uygulamasını internet bağlantısı olmadan da kullanabilmek istediğinizde, tüm teknikleri iPhone ve iPad cihazlarınıza indirerek dilediğiniz yerde ve zamanda kullanma şansına sahip olabilirsiniz. İstatistiklerinizi de sizlere sunan Headspace uygulaması, düzenli meditasyon yaptığınızda sizi ödüllendiriyor, unuttuğunuzda ise hatırlatmada bulunuyor. Eğer siz de günün yorgunluğunu atmak için etkili bir çözüm arıyorsanız, hem zihninizi hem de bedeninizi dinlendirebileceğiniz Headspace uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR