Hempire - Plant Growing Game 1.18.0 (ios)

Hempire - Plant Growing Game

Hempire - Plant Growing Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaliteli grafiklere sahip olan bir simülasyon oyunu oynayacağız.

Mobil platform oyuncularının büyük bir keyifle oynadığı Hempire - Plant Growing Game’de kendi şehrimizi kuracak ve zevkimize göre dizayn edeceğiz. 

Oldukça hoş grafiklere sahip olan yapım, sürükleyici atmosferi ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Oyun içerisinde şehrimize ağaçlar, çiçekler dikebilecek, farklı binalar inşa edebileceğiz. İnşa ettiğimiz binaların seviyesini arttırarak daha büyük bir hale getirebileceğiz. 

Her türlü detayın düşünüldüğü mobil oyunda birbirinden farklı araç modellerini aksesuar niyetine kullanabilecek ve şehrinize alışılmışın dışında bir görünüm katacaksınız. Oyun içerisinde oldukça geniş bir alanımız olacak. Oyuncular bu alan içerisinde yeni binaları diledikleri gibi kendi zevklerine göre inşa edebilecek ve çiçeklerle süsleyebilecekler. Oyuncular dikmiş oldukları ağaç ve çiçeklerin bakımını yapabilecek ve çık bir görünüme kavuşturacağız. 

Birbirinden farklı itemların yer aldığı yapımda, oyuncular oldukça zengin bir içerik ile karşılaşacaklar. Hem Android hem de İOS platformu için ücretsiz olarak sunulan yapım, sadece Android platformunda 100 binden fazla oyuncu kitlesine sahiptir. Mobil platform da geniş bir kitleye hitap eden yapım, tamamen ücretsizdir.

YORUMLAR