Hero Emblems 1.01 (ios)

Hero Emblems

Hero Emblems
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero Emblems güzel bir hikayeyi eğlenceli bulmacalarla birleştiren bir mobil oyundur

Hero Emblems hem bir rol yapma oyunu hikayesine sahip olan hem de bir renk eşleştirme oyunu mantığına sahip olan bir mobil bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ya da iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz Hero Emblems'de Orta Çağ'da geçen ve kılıçlar ile büyülerin konuştuğu bir hikayeye tanık oluyoruz. Oyunda herşey Kötülükler Tanrısı'nın yeniden uyanarak masum insanları tehdit etmesiyle başlıyor. Bu tehdit karşısında ise 4 cesur kahraman harekete geçiyor. Biz de bu kahramanlara yardımcı olarak Kötülükler Tanrısı'nı yok etmelerine yardımcı oluyoruz.

Hero Emblems'de bir yandan aynı renge sahip 3 taşı yan yana getirerek onları yok ediyoruz ve bulmacaları çözüyoruz, diğer yandan da biz bulmacaları çözdükçe ekranda yatay olarak ilerleyen kahramanlarımız düşmanlarını yok ediyor. Taşları eşleştirerek kahramanlarımızın kombolar yapmasını , düşman saldırılarına karşı korunmalarını veya birbirlerini iyileştirmelerini sağlıyoruz. Oyunda farklı zindanları, ormanları, mağaraları ve diğer mekanları ziyaret ederek bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Bu yolculuklarımız sırasında köyleri ziyaret ederek yeni ekipmanlar satın alabiliyoruz.

Hero Emblems rahatça oynayabileceğiniz ve bağımlılık yapıcı bir yapıya sahip olan bir mobil oyun olarak nitelendirilebilir.

YORUMLAR