Hero Simulator

Hero Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero Simulator, iPhone ve iPad'de ücretsiz oynayabileceğiniz krallık kurma - yönetme oyunu.

Hero Simulator, 300 yıldır korunan krallığı yönetme görevini üstlendiğimiz simülasyon oyunu ve iPad'in yanı sıra iPhone'da da rahat oynanış sunuyor.

Goblinler, kara büyücülerle asırlarca sürdürülen savaşın neticesinde yorgun düşen Cedric adlı kahramandan aldığımız şanlı görevi tamamlamak elbette kolay olmayacak ve henüz savaşmamış bir şövalye olduğumuzdan işimiz oldukça zor. Öncelikle her türlü ekipman ve silahın nasıl kullanıldığını öğrenmemiz gerekiyor. Taktikler alarak kendimizi geliştiriyor, düşmanı alt etmek için biraz daha cesatleniyoruz. Eğitimi tamamladıktan sonra gerçek savaşlara katılıyoruz.

Seviye atlama, kahramanı güçlendirme, yapıları yenileme gibi klasik savaş - strateji oyunlarında karşımıza çıkan seçenekler mevcut ancak oynanış çok farklı. Oyun alanı ortadan ikiye ayrılmış; üst tarafta kahramanımızı ilerlerken görüyoruz. Alt tarafta ise yapı ve ordumuzu yönetiyoruz. Benzer oyunlarla karşılaştırdığımızda ilerlemesi çok daha hızlı, oynaması daha basit ve telefonda da rahatlıkla oynanabilen bir yapım diyebilirim.

YORUMLAR