Heroes of Tomorrow

Heroes of Tomorrow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of Tomorrow, iOS işletim sisteminde çalışan ve uzaylılara karşı dövüştüğümüz bir aksiyon oyunudur.

Heroes of Tomorrow, iPhone ve iPad'lerde çalışabilen bir tür aksiyon oyunudur. 

Yjm Games tarafından geliştirilen Heroes of Tomorrow, kendine has bir hikaye anlatımına ve oynanışa sahip bir oyun karşımızda duruyor. Heroes of Tomorrow'da Dünya uzaylı istilasına uğruyor ve biz de kontrol ettiğimiz karakterlerle birlikte uzaylı istilasına karşı amansız bir mücadeleye girişiyoruz. Heroes of Tomorrow'un hikayesi oyunculara bir çizgi roman gibi sunulmuş ve her bölüme girdiğimizde bize kısaca bir çizgi roman parçası gösteriliyor. Ardından uzaylılara karşı kahramanlarımız ile dövüşmeye başlıyoruz.

İstilafa karşı savaşan bir ekibin ana üssünden başladığımız oyunda, her bölüm bize bir görev gibi sunuluyor ve bu görevleri aldığımızda bir başka mücadelenin içine daha giriyoruz. Bu mücadeleler, sadece bir noktada değil; Dünya'nın dört beş farklı noktasında gerçekleştiriliyor ve gittiğimiz her yeni yerde o bölgeye özgü karakterler ediniyoruz. Savaşlarda karakterlerimizin özel güçlerini kullanarak ilerliyoruz. Bu güçleri kullandıkça düşman zarar görüyor ve yeterli zararı verebilirsek, bölümü geçebiliyoruz. 

Farklı bir hikaye anlatma yapısına ve nispeten güzel bir oynanışa sahip olan Heroes of Tomorrow, denenebilecek oyunlardan bir tanesi olarak mobil oyun listenizde kendisine yer bulabilir.