High Cake: Cake Tower Mania 1.5 (ios)

High Cake: Cake Tower Mania

1.5
High Cake: Cake Tower Mania
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

High Cake: Cake Tower Mania kek ve pastaları üst üste dizerek dünyanın en yüksek kulesini yapmaya çalıştığımız bir beceri oyunudur.

High Cake: Cake Tower Mania beceri oyunları kategorisine farklı ve eğlenceli bir bakış açıcısı getiriyor. Beceri ve zamanlamaya dayalı dinamikleriyle göze çarpan bu oyundaki temel amacımız dünyanın en yüksek kek ve pasta kulesini inşa etmek.

Amacımız kulağa her ne kadar basit gelse de oyunu oynamaya başladıktan sonra işlerin öyle gitmediğini anlıyoruz. Dünyanın en yüksek pasta kulesini inşa ederken birçok engelle karşılaşıyoruz. Eğer hamlelerimizi dikkatli bir şekilde seçmezsek kule yıkılabiliyor ve her şeye en baştan başlamak zorunda kalıyoruz.

Oyunda dikkat etmemiz gereken bir faktör daha var: müşteriler. Kulemizi inşa ederken müşterilerimizin siparişlerini göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Oyunun kontrolleri ve grafikleri gerçekten çok iyi tasarlanmış. Modellemeler o kadar iyi görünüyor ki zayfılamak için diyet yapıyorsanız bu oyunu oynadıktan sonra diyetinizi pastayla bozabilirsiniz.

Kısaca High Cake: Cake Tower Mania hızlı akan, eğlenceli bir deneyim sunan farklı bir beceri oyunu ve her yaş grubu tarafından keyifle oynanabilir.

YORUMLAR