High Rise

High Rise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • ÜRETİCİ

    Nickervision Studios

Üst üste düşen bloklardan gökdelen inşa etmeniz gereken bir beceri oyunu olan High Rİse ücretsiz.

Beceri oyunu tutukunları için hazırlanmış bir iOS oyunu olan High Rise, mantığını son derece kolay anlayacağınız oyun dinamikleriyle kuşanmış. Ne var ki bu oyunu hiçbir şekilde kolay yapmıyor. Aksine, hızlı yükselen zorluk eşiği yüzünden ustalaşma evresini oldukça yavaş geçireceğiniz bu oyun yetenek bazlı oyunlarda bağımlılık yaratacak tüm mobil oyun dinamiklerine sahip. High Rise günümüzde elde edilmiş başarı grafiklerine uygun bir şekilde hazırlamış bir mobil oyun.

Tepeden inen bina parçalarını üst üste dizip gökdelen oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bunu yaparken de düşen he blok bir kademe daha yükselmenizi sağlıyor. Önemlli olan kısım, sürekli yatay olarak hareket eden ibrenin tam da binanızın üstünde durduğu noktada ekrana dokunum bir blok düşürmeniz. Önceleri kolay başlayan ama vakit geçtikçe hızı artan oyunun ufalan blokları da denge oyunu iyice zorlaştırıyor. Zaman içerisinde ağırlık merkezi kenarlara biraz fazla yatarsa binanız yıkılıyor ve bu olmadan olabildiğince puan toplamanız gerekiyor.

Eğlenceli bir oyun sistemine sahip olan High Rise oyunseverlerin iPad ve iPhone üzerinden ücretsiz olarak kolaylıkla oynayabilecekleri ve yüksek ihtimalle bağımlısı olacakları bir oyun.

YORUMLAR