Highway Rally

Highway Rally
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Highway Rally, iOS tabanlı cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en adrenalin dolu ve eğlenceli araba yarışı oyunlarından bir tanesidir.

Highway Rally, arkadaşlarınıza ve zamana karşı 20 farklı özel pistte araba yarışı oynayabileceğiniz adrenalin dolu ve eğlenceli bir iOS oyunudur. Arkadaşlarınızın yüksek puanlarını yada zaman sınırlarını geçerek özel arabaların kilitlerini açabilir yada ödül para kazanabilirsiniz.

Her bölüm için 3 farklı süre sınırı vardır. Bu süre sınırları bronz, gümüş ve altındır. Altına doğru gelindikçe size verilen süre sınırı azalmaktadır. Bu nedenle altın madalya alabilmek için en düşük verilen süre sınırında pisti tamamlamanız lazım.

Yarış esnasında yol üzerinde toplayabileceğiniz ekstra güçlendirme özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler ile daha hızlı gidebilir ve sınırları zorlayabilirsiniz.

12 farklı süper araba modelinden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde arabanızın hayaletiyle yarışarak kendi performansınızı ölçebilirsiniz. Kendinizi hazır hissettiğinizde arkadaşlarınız ile yarışa geçebilirsiniz. Oyun içerisinde para kazandıkça sahip olduğunuz arabaların motorlarını ve diğer özelliklerini güçlendirerek daha hızlı ve ve güçlü olmalarını sağlayabilirisniz. Performans gelişimi dışında arabanızın dış görünümü de kendi zevklerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Yarışlar içerisinde farklı kamera açılarından oyunu oynayabilirsiniz. Kendinizi en rahat hissettiğiniz kamerayı seçerek oynamanızı tavsiye ederim. Game Center ile bağlantılı olarak çalışan oyunda arkadaşlarınızın aldığı puanları geçebilmek için usta bir şöför olmanız gerekmektedir. Süreli oyunlarda ise ayağınızı gaz pedalından çekmeyerek hız sınırlarını aşmalısınız. Radara yakalandığınızdaki çekilen etkileyici fotoğrafları ise sosyal medya üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Araba yarışı oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız Highway Rally'i ücretsiz olarak indirip oynamanızı öneririm.

YORUMLAR