Highway Runners

Highway Runners
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Highway Runners mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz retro tarzda bir yarış oyunu

Highway Runners eğe eskiden oynadığınız klasik yarış oyunlarını özlüyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir yarış oyunu olan Highway Runners'da SEGA'nın efsanevi yarış oyunu OutRun'a bir hayli benzeyen bir oyun tecrübesi bizi bekliyor. Oyunda spor arabamıza atlayarak dünya turuna çıkıyoruz ve belirlenen süre içerisinde yarışı tamamlamak için mücadele ediyoruz. Aracımızla asfalt yollarda yol alırken yoğun trafiğe ve keskin virajlara dikkat etmemiz gerekmekte.

Highway Runners tıpkı Out Run da olduğu gibi 16 bit grafiklere sahip olan bir oyun. Ayrıca oyunun ses efektleri de yine o dönemdeki kalitede. Bu yönden bakıldığında Highway Runners tam anlamıyla retro atmosfere sahip olan bir yarış oyunu.

Highway Runners'da oyuncular günün farklı zamanlarında yarışabilmekteler. Dilerseniz gündüz, dilerseniz akşam ya da gece vakti araç kullanabilirsiniz. Highway Runners'da 5 farklı çevrede yarışabiliyorsunuz.

YORUMLAR