Hill Climb Transport 3D

Hill Climb Transport 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hill Climb Transport 3D, yük taşıma oyunları hoşunuza gidiyorsa iPhone ve iPad'inize kesinlikle indirmeniz gereken bir oyun.

Hill Climb Transport 3D, yük kamyonlarıyla sis, yağmur, kar demeden şehirden yüksek tepelere taşımacılık yaptığımız bir oyun. iPhone ve iPad’lerle uyumlu olan ve tablette olduğu kadar telefonda da rahatlıkla oynanabilen yük taşıma oyununda yükümüzün ağırlığı yetmezmiş gibi dar ve yüksek yerlerde ilerlemeye çalışıyoruz.

iOS cihazımıza ücretsiz indirip ufak boyutlu olmasıyla çok geçmeden oynamaya başlayabildiğimiz kamyonla yük taşıma oyununda amacımız yükümüzü hasar görmemiş şekilde belirtilen noktaya ulaştırmak ve de tabii ki kaza yapmamak. Görevimiz kulağa oldukça basit gelse de hem zorlu hava şartları hem de yolların yapısı işimizi oldukça zorlaştırıyor. Yollar tam bir kamyonun geçebileceği şekilde tasarlanmış ve en ufak hatayı kaldırmıyor. Yavaş ilerleyerek kaza yapmama ve yükü eksiksiz ulaştırma lüksümüz ise yok. Çünkü her görevde süre sınırlaması var ve puan kazanabilmemiz için süre sona ermeden belirtilen noktaya ulaşmamız gerekiyor.

Harika olmasa da göze hoş gelen görsellerle süslenen oyunda seçebildiğimiz birçok yük kamyonu mevcut. Kamyonların hepsi farklı şekillerde ve farklı yükler taşımak için tasarlanmış. Tabii ki ilk aşamada tek bir kamyonu sürebiliyoruz. Diğerlerini açabilmek için oyunda bir süre dolu dolu zaman geçirmemiz gerekiyor. Farklı kamyonlarla oynayabilmenin haricinde mevcut kullandığımız kamyonumuzun da özelliklerine dokunabiliyoruz.

Farklı kamera açılarıyla oynama seçeneği de sunan oyunda kamyonumuzun kontrolünü sağ ve sola yerleştirilmiş görünür butonlardan gerçekleştiriyoruz. Sol tarafa direksiyon simidi, sağ tarafa da fren / gaz pedalı konumlandırılmış. Kontrol sistemini ne yazık ki değiştirme şansına sahip değiliz.