Hockey Fight Lite 1.6.2 (ios)

Hockey Fight Lite

Hockey Fight Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    63

  • ÜRETİCİ

    Ratrod Studio Inc.

Hockey Fight, sıradan buz hokeyi oyunundan oldukça farklı bir oynanışa sahip son derece zevkli ve ücretsiz bir mobil oyundur.

Hockey Fight, sıradan buz hokeyi oyunlarından oldukça farklı bir oynanış sunan son derece zevkli bir spor oyunudur. Birbirinden tehlikeli buz hokeyi dövüşçüleri ile karşılaştığımız oyunda amacımız hepsini yenerek en iyi hokey dövüşçüsü olduğumuz milyonlara göstermek.

Hem iPhone hem de iPad’inizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Hockey Fight, adından anlaşıldığı üzere bir hokey dövüş oyunu. Hokey sopaları yerine yumrukların konuştuğu oyunda seçebileceğiniz 9 hokey dövüşçüsü bulunuyor. Maçları kazanarak açtığınız bu oyuncuların her birinin öne çıkan özelliği farklı. Kimisi kendini çok iyi koruyabilir, kimisinin hızı etkileyici, kimisinin de dayanıklılığı… Turnuva boyunca dünyanın en iyi hokey dövüşçüleri ile karşılaşıyorsunuz. Dilerseniz turnuva modunu atlayarak hızlı dövüşlere katılma şansınız da var. Her iki oyun modu da oldukça zevkli.

Buz hokeyi dövüşçülerinin kıyasıya karşılaşmalarını konu alan Hockey Fight’da yumruklar konuştuğundan oyuna oldukça fazla sayıda yumruk hareketi koyulmuş. Yaklaşık 40 adet kombo ve yumruk kombinasyonu rakiplerinizi daha çabuk yere indirmenizi sağlıyor. Benzer dövüş oyunlarında gördüğümüz gerçek zamanlı hasar sistemi bu oyunda da mevcut. Rakibinizin suratının darmadağan olduğunu an be an görebiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza karşı da oynayabildiğiniz oyunda 14 eşsiz başarım bulunuyor. Ana menü üzerinden tüm başarımlarınızı ve yüksek skorlarınızı görebilirsiniz. Tabii ki kazandığınız maç sonrası bu heyecanı sosyal ağlarda paylaşmanız da mümkün.

Hokey Fight, sıradan buz hokeyi oyunlarından sıkılanlar, farklı bir hokey oyunu arayanlar için oldukça ideal.

YORUMLAR