Hoppy Frog 2 1.0.3 (ios)

Hoppy Frog 2

Hoppy Frog 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hoppy Frog 2, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Hoppy Frog 2, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Hoppy Frog oyununun birincisi çok sevilmiş olacak ki yapımcılar ikincisini geliştirmişler ve bence iyi de olmuş.

Oyun yapısı bakımından Flappy Bird'ü andırıyor olsa da ona kıyasla çok daha kapsamlı özelliklere sahip olan bir oyun olan Hoppy Frog 2, temelde arcade tarzda bir platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Birinci oyunda bir okyanus üzerinde köpek balıkları ve yılan balıklarına karşı oynuyorken bu kez şehirdesiniz ve daha farklı engellere karşı oynuyorsunuz. Birinci oyunda bulutların üzerinde zıplarken bu kez inşaat demirlerinin üzerinde zıplıyorsunuz. Bu kez demirler aşağı yukarı oynuyor, örümcekler, polis arabaları ve dikenli teller de sizi öldürmek için bekliyorlar.

Oyunun kontrolleri ilk başta biraz zorlayıcı gelebilir fakat zamanla alışıyorsunuz. Platformdan diğerine atlamak için bir kere tıklamanız yeterli. Havadayken dokunduğunuzda ise paraşütle süzülebiliyorsunuz. Fakat bu oyunun kolay olduğu anlamına gelmiyor zira eğlenceli olduğu kadar Flappy Bird kadar sinir bozucu olduğunu söylemeliyim.

Flappy Bird oyununda hiç duraklamadan ilerlerken burada duraklayarak ilerliyorsunuz. Fakat fazla durursanız da bu sefer polis arabaları gelip sizi vuruyor. Bununla birlikte oyunda 30'dan fazla oynayabileceğiniz farklı karakter bulunuyor.

Siz de zorlayıcı fakat eğlenceli beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemelisiniz.