Hoppy Frog 1.0 (ios)

Hoppy Frog

1.0
Hoppy Frog
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hoppy Frog eğlenceli bir beceri oyunudur

Hoppy Frog, Flappy Bird'e benzer bir yapıya sahip olan; fakat Flappy Bird'deki eğlenceyi bir adım öne taşıyan oldukça başarılı bir beceri oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'iniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Hoppy Frog'da sevimli bir kurbağayı yönetiyoruz. Kurbağamızın temel amacı buluttan buluta zıplayarak altın sinekleri toplamaktır. Oyunun Flappy Bird'den farkı artık can sıkıcı borular gibi engellerin arasından geçmeye uğraşmamamızdır. Amacımız bulutlar arasındaki boşluğa düşmeden bir sonraki buluta zıplamaktır. Kurbağamız zıpladıktan sonra paraşüt açabilmekte ve ekrana dokunarak kurbağamızın bu paraşütle süzülmesini sağlayabiliyoruz.

Hoppy Frog'da tek dikkat etmemiz gereken bulutlar arasındaki boşluklar değil. Bulutlar arasında süzülürken altımızdan aç köpek balığı Sharky ve elektrikli yılan balıkları bizi yemek için yukarı doğru sıçrıyorlar. Bu nedenle zıplayışlarımızı gerçekleştirmeden dikkatle hesap yapmalı ve doğru zamanlamayla bir sonraki buluta zıplamalıyız.

Hoppy Frog oldukça eğlenceli bir platform oyunu. Oyunun sevimli 8 bit grafikleri özel tema müzikleriyle desteklenmekte.

YORUMLAR