Horizon Chase 1.0.0 (ios)

Horizon Chase

Horizon Chase
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Horizon Chase renkli bir yarış oyunudur

Horizon Chase bize 80'li ve 90'lı yıllarda oynadığımız Lotus, Out Run, Top Gear ve Rush gibi klasik yarış oyunlarını hatırlatan bir görünüme sahip olan bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Horizon Chase retro tarzı çok başarılı bir şekilde günümüz mobil cihazlarına uyarlayan bir oyun. Horizon Chase'de dünya çapındaki yarışlara katılarak birinci olmaya çalışıyoruz. Şampiyonluğa giden yolda dünyanın farklı noktalarını ziyaret ediyoruz ve farklı pistlerde yarışıyoruz. Yarıştığımız pistlerde farklı hava şartları bizi bekliyor. Kimi zaman gün batımında yarışırken kimi zaman yağmurlu, karlı havada ve volkanik arazilerde yarışıyoruz. Gece ve gündüz yarışlarına da oyunda yer verilmekte.

Retro tarzı çok başarılı bir şekilde kullanan Horizon Chase bu havayı 16 Bit grafiklerinin yanında ses efektleri ve müziklerde de koruyor. Oyun içerisinde 16 farklı aracın kilidini açarak bu araçlarla yarışabiliyorsunuz. Ayrıca bu araçları geliştirebilme imkanınız da bulunmakta. Oyun boyunca 32 şehri ziyaret ederek 73 yarış pistinde yarışıyoruz. Dilerseniz oyun içerisinde arkadaşlarınızla yarışabilmektesiniz.

Horizon Chase ücretli bir oyun olmasına rağmen herhangi bir uygulama içi satın alma işlemi içermiyor. Bu sayede oyunda karşınıza her adımda bir şey satın almanız için teklif sunulmuyor ve kafanız rahat oluyor. Güzel grafikler, güzel müzikler ve güzelses efektleri içeren oyun kolayca beğeninizi kazanacaktır.

YORUMLAR