Hot Mess 1.1 (ios)

Hot Mess

1.1
Hot Mess
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hot Mess, aşk dolu çiftimizin yangından tutuşmaması için mücadele ettiğimiz mizahi ve absürd bir oyun.

Hot Mess, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde keyifle oynayabileceğimiz bir macera oyunu olarak tanımlanabilir. İlginç bir hikaye akışına sahip olan bu oyunda herkese yardım etmeye çalışan iyi niyetli bir robotun kontrolünü ele alıyoruz.

8-bit grafiklerle donatılmış olan bu oyun özellikle retro oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverleri cezbedecek özelliklere sahip. Grafiklere paralel olarak ses efektleri de bir hayli etkileyici ve genel atmosferle uyum içerisinde ilerliyor.

Oyundaki robotu kontrol edebilmek için ekranın sağ ve sol taraflarında bulunan butonları kullanmamız gerekiyor. Butonların ikisine aynı anda bastığımız zaman ise robot su püskürtmeye başlıyor. Ne kadar fazla eşyayı kurtarabilirsek o kadar fazla puan alıyoruz. Bölümlerde bir de aşk yaşayan çiftimiz var. Oyuna çok komik bir hava kattıklarını belirtmemiz gerekiyor. Yangını söndürürken bu çifti asla rahatsız etmememiz gerekiyor. Adeta dünya yansa umurlarında olmayacak bir kafa yapısına sahipler.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Hot Mess, retro macera oyunları oynamaktan zevk alan kitlenin uzun vakitler boyunca başından kalkamayacakları bir oyun.

YORUMLAR