HSBC Mobil Bankacılık 1.5.6.0 (ios)

HSBC Mobil Bankacılık

HSBC Mobil Bankacılık
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    273

  • Üretici

    HSBC

HSBC Mobil Bankacılık, bankacılık işlemlerini çok daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz için geliştirilen HSBC'nin resmi iOS uygulamasıdır.

HSBC Mobil Bankacılık, para transferi ve hesap bilgilerini görüntüleme gibi düzenli ve sık sık yaptığınız bankacılık işlemleriniz varsa kullanmanız gereken uygulamaların başında yer alıyor.

iPhone ve iPad için özel olarak geliştiirlen uygulamanın tasarımı gayet şık. Uygulamanın en güzel yanı ise Dünya'nın neresinde olrsanız olun HSBC hesaplarınıza erişim sağlayarak istediğiniz işlemi dilediğiniz zaman yapabiliyor olmanız.

Uygulamayı kullanabilmek için bireysel internet bankacılığı müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer henüz değilseniz HSBC'nin internet sitesi üzerinden gerekli bilgileri alarak internet şifrenizi alabilir ve daha sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hesap bilgilerine erişim, bakiye görüntüleme, son işlemlerin kontrolü, para transferi ve HSBC'nin Türkiye'de sunmuş olduğu diğer bankacılık hizmetlerinden yararlanabileceğiniz uygulama ile güvenliğinizi sağlamak adına 128 Bit şifreleme kullanılmaktadır.

Uygulamayı ile bankacılık işlemleri yapabilmeniz için iPhone ve iPad'lerinizin internete bağlı olması gerekmektedir. Bu nedenle bankacılık işlemleri yapmadan önce internete bağlı olduğunuzu kontrol etmenizi öneririm.

YORUMLAR