Hugo Troll Race

Hugo Troll Race
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    4,552

  • Üretici

    Hugo Games A/S

Hugo Troll Race, ekranların en çok sevilen kahramanlarından biri olan Hugo'nun iOS platformu üzerindeki eğlenceli oyunlarından bir tanesidir.

Hugo Troll Race, 90'lı yılların en sevilen televizyon kahramanlarından biri olan Hugo'nun en eğlenceli oyunlarından biri. iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte Hugo oynama fırsatı yakalamanızı sağlayan uygulama ile saatlerce sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

90'lı yıllarda çocukluk dönemini geçirmiş olanların çok yakından tanıyacağı Hugo ile birbirinden zevkli maceralara atılmak için uygulamayı ücretsiz olarak yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Hugo Troll Race, yeni, 3 boyutlu, oynanabilirliği daha yüksek ve keyifli özellikler içeriyor. Bunların yanı sıra eski Hugo tren oyununu da içerisinde barındırıyor. Eski günleri hatırlamak ve eğlenmek adına eski Hugo tren oyununuda oynayabilirsiniz.

En büyük düşmanınız Cadı Scylla ve onun adamları olan Don Croco ile Mexi Croco'dan kaçmalısınız. Hugo ve treniniz ile birlikte önünüze çıkan engellerden sağ sol yaparak veya zıplayarak kaçmalısınız. Tabi engelleri aşarken yol üzerindeki altınları toplamayı unutmayın. Oyunu oynarken ihtiyacınız olan şey hızlı refleksler ve pratik zeka. Oynadıkça bağımlı olacağınız hugo Troll Race uygulaması gerçekten çok eğlenceli.

Maceraya Orman, Maden, Köprü, Çöl ve Eldorado olmak üzere 5 farklı senaryoda başlayarak en yüksek puanı elde etmeye çalışmalısınız. Liderlik sıralamasında bulunan arkadaşlarınızın elde ettiği puanları geçmek ve birinciliğe oturmak sandığınız kadar kolay olmayabiliyor.

Hugo'ya Cadı Scylla ve çetesi ile verdiği mücadelede destek vermek için hemen ücretsiz olarak oyunu indirerek bir an önce oyuna başlamanızı öneririm. Ayrıca oyun içerisinde bonus olarak çarkıfelek oyunu bulunmaktadır.

YORUMLAR