Hyper Blaster

Hyper Blaster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hyper Blaster mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Hyper Blaster eğer zoru başarmayı ve yüksek skor yakalamayı seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil kuşbakışı savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Hyper Blaster'ın bağımlılık yapıcı bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Hyper Blaster'ı oynadıktan sonra daha yüksek puan yakalamak için tekrar tekrar oynayabilmektesiniz. Oyunda temel olarka tek başına yaratıklarla savaşmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Arcade tadında bir oynanışa sahip olan Hyper Blaster yoğun aksiyon içeriyor. Oyunda her an sürprizler karşınıza çıkabiliyor; bu nedenle reflekslerinizi konuşturmanız gerekmekte.

Hyper Blaster'da kahramanımızla dört bir yandan bize yaklaşan yaratıklara doğru ateş açıyoruz. Ateş gücümüz yeterli olmadığında ise yerimizi değiştirmemiz gerekiyor. Oyunda çeşitli bonusları toplayarak avantaj elde edebilmeketyiz. Hyper Blaster içinde farklı silah seçenekleri de bulunmakta.

Hyper Blaster'da başarı kazandıkça yeni kahramanların kilidini açabilmemiz mümkün. Retro tarzda grafikler ve ses efektleriyle donatılmış oyun eğer aksiyon arıyorsanız kaçırmamanız gereken bir yapım.