Hyper Trip

Hyper Trip
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Neon ışıklar, 3 boyutlu bloklar ve reflekslerinizi test eden bir oyun istiyorsanız Hyper Trip mutlaka denemeniz gereken bir beceri oyunu.

Nokia telefonlarında yılan oynarken kendini kaptıran bir nesil için o dönem hayal olan görsellerle donatılmış bir refleks oyunu olan Hyper Trip ile 90 derecelik dönüşler eşliğinde açı ve renk değiştiren bir haritada hayatta kalmanız gerekiyor. Arkada yatan ne büyük bir hikaye var ne oyun içersinde ulaşmanız gereken bir nokta mevcut. Sadece ama sadece dayanabildiğiniz kadar dayanmanız gerekiyor. Görünüşte kolay ama kontrolleri titizlik isteyen bir oyun olan Hyper Trip becerilerini test etmek isteyen oyuncular için tasarlanmış gibi.

3 boyutlu neon ışıkları gözlerinizi alırken reflekslerinizi de sınamanız gerekiyor. Sağa veya sola tıklayarak saat yönü veya tersi dönüşler gerçekleştirebiliyorsunuz. Yapmamanız gereken tek bir şey var, o da duvara çarpmak. GamePad desteği olan Hyper Trip, Google Play oyun hizmetleriyle de uyumlu. Her oyunseverin işi olmayan bu oyun parmaklarının hızına güvenenlerin ise vazgeçemeyeceği bir tutku sunuyor.
 

YORUMLAR