I, Marble

I, Marble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I, Marble tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz sürükleyici bir bulmaca ve beceri oyunu kombinasyonu.

I, Marble hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş sürükleyici bir bulmaca ve beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kontrolümüze bir misket veriliyor ve bu misketi zorlu parkurlarda ilerleterek bölümleri bitirmeye çalışıyoruz.

Bu görevi başarabilmek için hem bölümlere serpiştirilmiş olan ufak bulmacaları çözmeli hem de misketimizi platformlar üzerinde dengede tutmalıyız. Gelişmiş bir fizik motoruna sahip olan oyunda etkileşimler gerçeğe yakın bir şekilde ekrana yansıtılıyor.

Oyunda farklı dünyalar üzerine kurulmuş toplamda 18 farklı bölüm var ve bu bölümlerin her biri detaylı olarak tasarlanmış. İlk dünyada elde ettiğimiz puanları toplayarak ikinci ve üçüncü dünyaları açabiliyoruz. Bu yüzden yeteri kadar puan toplamaya özen göstermemiz gerekiyor.

Farklı kontrol mekanizmalarına sahip olan oyunda istediğimiz metodu seçmekte özgürüz. Açıkçası gamepad tarzı olan kontroller çok daha keskin hamle yapabilme şansı veriyor.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz I, Marble boş zamanlarınızı değerlendirmek için oynayabileceğiniz ideal bir oyun.

YORUMLAR