Ice Cream! 1.0.1 (ios)
Ice Cream!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    233

  • Üretici

    Bluebear Technologies Ltd.

Ice Cream, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte birbirinden güzel görünen ve renkli dondurmalar hazırlayabileceğiniz üccretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Ice Cream, kendinize özel külahta veya tabakta servis edebileceğiniz birbirinden renkli ve güzel dondurmalar yapacağınız eğlenceli bir iOS uygulamasıdır.

Özellikle çocuklara hitap eden uygulama sayesinde çocuklarınızın dondurma yapmalarını ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Hatta onlara dondurma yaparken eşlik ederek çocuğunuzla birlikte güzel dondurmalar yapabiliyorsunuz.

Dondurma yapabilmek için gerekli süt ve kremayı karıştırarak dondurup hazırlacağınız dondurmalara en sevdiğiniz 20 farklı aromadan istediğinizi seçip ekleyebiliyorsunuz. Farklı şekillerde sunum yapabileceğiniz dondurmaların görünümleri gerçeklerini aratmıyor.

Özellikle tabak veya bardak için hazırlayacağınız dondurmaların görünümlerini düzenleyerek muhteşem sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz. Külah dondurmalar ise top top üst üste gelecek şekilde yerleştirelerek yine aynı şekilde güzel görüntüler elde edilebiliyor.

Ücretsiz olarak indirip ister çocuğunuzun oynamasını isterseniz çocuklarınızla birlikte kendinizin oynayabileceği Ice Cream uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize indirerek denemenizi öneririm.

YORUMLAR