Idle Airport Tycoon - Tourism Empire 1.05 (ios)

Idle Airport Tycoon - Tourism Empire

Idle Airport Tycoon - Tourism Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hava yolu şirketimizi kuracağız.

Mobil platform oyuncularına eğlenceli ve bir o kadar da sürükleyici bir oynanış sunacak olan Idle Airport Tycoon - Tourism Empire simülasyon oyunları arasında yer alıyor.

Codigames imzası ile geliştirilen ve mobil platformda oyunculara ücretsiz olarak sunulan Idle Airport Tycoon - Tourism Empire ile dünyanın en iyi hava yolu şirketi olmaya çalışacağız. Oyuncular kendilerine verilen alanlar hava yolu şirketlerini inşa edecek ve insanlara hizmet sağlamaya çalışacaklar. Farklı uçak tipleri ve farklı filolar ile oyuncular hava yolu şirketlerini sürekli geliştirecek, daha fazla yolcu taşımaya çalışacak ve müşterilerine mutlu bir yolculuk sunacaklar.

Renkli ve kaliteli içeriği ile oyunculara 3D kusursuz grafikler sunan yapımda kendi işimizin patronu olarak boy göstereceğiz. Stratejik kararlar alarak filomuzu genişletecek, farklı uçak modelleri satın alacak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak yapılar inşa edeceğiz. Ses efektleri ile keyifli anlar yaşıyacağımız oyunda çılgın teknolojiler ile şirketimizi dünyanın en iyisi yapmaya çalışacağız. Farklı seviyedeki uçaklar ile filomuza güç katacağız.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR